Vacatures

Administratief medewerker HR, pensioenen en verzekeringen

Parttime, Staf, Staf
Solliciteer direct

Administratief medewerker HR, pensioenen en verzekeringen, 24-32 uur per week
Ben jij die collega die zich vastbijt in de processen rondom pensioenen en verzekeringen? Kan jij fantastische rapportages voor onze afdeling/organisaties maken? Dan zijn wij op zoek naar jou! Wij zijn een HR afdeling die volop in ontwikkeling is. We zijn onderdeel van de internationale Mediahuis groep, hebben genoeg uitdagingen en geen dag is hetzelfde.

Onze HR-afdeling werkt onder leiding van de Directeur Staf. Met ons team van vijf HR-professionals, werken we voor en met onze collega’s aan een professionele werkomgeving waarin zij kunnen blijven leren en kunnen bijdragen aan de doelstellingen van Mediahuis Noord.
Het team HR-services, dat onderdeel uitmaakt van de HR-afdeling, wordt in verband met het grote aantal projecten dat op stapel staat, uitgebreid.

Wie zoeken wij?
Iemand die het leuk vindt om met mensen te werken en het belang ziet van data. Periodiek verzorg je managementrapportages met bijbehorende analyses. Je verwerkt mutaties en aanmeldingen voor pensioenen en verzekeringen en hebt kennis van de daarbij behorende polissen. Je zorgt er samen met het team voor dat arbeidsvoorwaarden goed worden ingevoerd en uitgevoerd en je houdt het intranet up to date. Daarnaast denk je mee over verbeteringen van processen en ben je niet bang om je mening te geven. Je vindt het leuk om de vragen van medewerkers te beantwoorden. De vragen kunnen gaan over arbeidsvoorwaarden, verzekeringen of het personeelsinformatiesysteem. Ook ben je vraagbaak op het gebied van pensioenen.

Functie eisen
Je hebt een mbo4 opleiding, met een aantal jaren relevante werkervaring op het gebied van personeels-en salarisadministratie en bent toe aan een volgende stap in je carrière. Je hebt aantoonbaar veel ervaring met en kennis van Excel en je hebt bij voorkeur met Youforce gewerkt of bent bereid om je dit snel eigen te maken. De administratieve en data kant van het HR-vak heeft jouw belangstelling en je hebt kennis en ervaring in het doorvoeren van procesoptimalisatie. Je bent een enthousiaste, ambitieuze, ondernemende persoonlijkheid met goede contactuele eigenschappen. Je bent accuraat, proactief, schakelt snel en bent in staat je gemakkelijk te bewegen binnen onze organisatie. Inhoudelijke pensioenkennis is een pré.

Wat bieden wij?
De inhoud van de werkzaamheden is afwisselend. Je werkt in een innovatief, hands-on en pragmatisch ingesteld team maar vooral ook een leuk team, waar veel ruimte is voor eigen verantwoordelijkheid en initiatief. Er zijn mogelijkheden voor persoonlijke groei en het volgen van opleidingen. Je krijgt toegang tot ons online leerplatform.
Vanzelfsprekend bieden we een goed pakket arbeidsvoorwaarden. Het salaris voor deze functie is ingedeeld in schaal H van de cao voor het uitgeverijbedrijf. Je krijgt alle instrumenten die nodig zijn om je werk goed te doen tot je beschikking. Je werkt vanuit Leeuwarden en er is de mogelijkheid om thuis te werken. We bieden je vrijheid in bepaalde arbeidsvoorwaarden. Zo kun je met een persoonlijk keuzebudget zelf bepalen wanneer jij je vakantiegeld ontvangt of kun je extra vakantiedagen kopen. En met een pensioen ondergebracht bij PNO media werk je ook alvast aan de mogelijkheden voor later.

Klinkt dit als jouw plek om (verder) te groeien?
Voor meer informatie over deze functie verwijzen we je naar www.werkenbijmediahuisnoord.nl 

Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Annemarie Pedonomou, HR Adviseur. Dat kan per mail: annemarie.bergsma@mediahuisnoord.nl of telefoon M 06 290 13498.
Klinkt dit als jouw plek voor groei? Klik voor 18 augustus 2022 op de sollicitatiebutton.

Interesse?

Deel via

Bekijk ook